Ücret Tarifesini Görmek için..

Hakkımızda

Cemre Halı ve koltuk yıkama 2007 yılında Antalya’da faaliyete başlamış olup, %100 müşteri memnuniyetini kendisine amaç edinmiştir. Bu amaçla halı ve koltuk yıkama konusunda yıllardır süren ar-ge çalışmalarımız ve siz değerli müşterilerimizden gelen olumlu ve olumsuz her görüş kaliteli halı yıkama konusunda bize yol göstermiştir.


Cemre halı yıkama olarak, siz değerli müşterilerimizin temizlik konusundaki hassasiyetine en uygun olduğunu düşündüğümüz, biyolojik halı şampuanını tercih ediyoruz.

Sağlıklı ve temiz günler dileriz..

Misyon
Yüksek standartlı,kaliteli hizmet,kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, İnsanlığa , çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir..
Vizyon
Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak,müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir..

Call Now ButtonREZERVASYON